ادعای دختر نوجوان؛ قربانی تعرض پسر همسایه شدیم

ادعای دختر نوجوان؛ قربانی تعرض پسر همسایه شدیم

0 132

دختری که مدعی‌ است به دلیل زندانی‌بودن پدرش تنها شده و به‌همراه خواهرش از سوی جوانی ربوده و روزها در خانه‌ای زندانی شده و مورد آزار قرار گرفته‌اند به دادگاه شکایت کردند.

به گزارش شرق، چهارم بهمن‌ماه سال جاری دختر ١۵ساله‌ای به‌همراه پدرش به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی جوانی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و درحال‌حاضر خواهرش هم در دست آن پسر اسیر است. او گفت: من ١۵ساله هستم و خواهرم ١٧ سال دارد، ما با پدرمان زندگی می‌کردیم تا اینکه پدرمان زندانی شد. ما تنها شده بودیم. با دختری دوست بودیم و به خانه او رفت‌وآمد می‌کردیم. آنها در همسایگی ما زندگی می‌کردند. روز حادثه من و خواهرم به خانه دوستمان رفتیم، چندساعتی با هم بودیم، موقع برگشت برادر دوستمان اجازه نداد که از خانه خارج شویم، چند دوست دیگرش هم در خانه بودند. آنها ما را زندانی کردند و به طرق مختلف ما را مورد آزار و اذیت قرار دادند. نمی‌توانستم این وضعیت را تحمل کنم، کسی را هم نداشتم که از او کمک بخواهم. خودم راهی پیدا کردم و در یک فرصت مناسب از خانه فرار کردم، اما خواهرم در خانه ماند. دختر نوجوان گفت: وقتی فرار کردم، به خانه یکی از دوستان قدیمی‌مان که زنی سن‌وسال‌دار بود رفتم و در خانه او ماندم، هرچند موضوع را برایش گفتم و پیشنهاد کرد که شکایت کنم، اما من این کار را نکردم و منتظر شدم تا پدرم از زندان آزاد شود. شب گذشته پدرم از زندان آزاد شد و من موضوع را به او گفتم و با هم برای شکایت آمدیم.

مطالعه بیشتر :  انتقاد یوریک کریم مسیحی از سطحی‌نگری در عکاسی دیجیتال

با توجه به شکایت این دختر، مأموران به آدرسی که او گفته بود رفتند و خواهر ١٧ساله او را در خانه پیدا نکردند. اما دختر ١۵ساله جزئیات تکان‌دهنده‌ای از آنچه برایش اتفاق افتاده بود را فاش کرد. او گفت: بعد از اینکه با خواهرم به خانه دوستمان رفتیم و برادرش دیگر اجازه نداد که ما از خانه بیرون بیاییم، پسر جوان من و خواهرم را در اختیار مردان دیگر قرار می‌داد و از این راه پول کسب می‌کرد. او در این مدت با ما خیلی بدرفتاری کرد.  دختر ١۵ساله گفت: من که فرار کردم پسر همسایه فکر نمی‌کرد به پلیس گزارش بدهم چون می‌دانست که ما تنها هستیم و پدرمان زندانی است.

سپس متهم مورد بازجویی قرار گرفت. او اتهام را رد کرد و گفت: این دختر دروغ می‌گوید، او و خواهرش معتاد به شیشه بودند و من هم چون تنها بودند دلم برایشان می‌سوخت و می‌خواستم کمکشان کنم به‌همین‌دلیل پول در اختیارشان می‌گذاشتم و برایشان مواد تهیه می‌کردم. یکی از خواهران بعد از مدتی رفت، او فرار نکرد. این در حالی بود که به دستور قضات شعبه ١١ دادگاه کیفری استان تهران که رسیدگی به این پرونده را برعهده داشتند، دختر ١۵ساله به پزشکی‌قانونی معرفی شده و متخصصان تعرض به او را تأیید کرده‌اند. درحال‌حاضر با دستور هیئت قضائی شعبه ١١، پسر جوان بازداشت و حکم جلب دوستانش که در این پرونده نقش داشته‌اند نیز صادر شده است. تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

ادعای دختر نوجوان؛ قربانی تعرض پسر همسایه شدیم

بدون نظر

پاسخی بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.