خوردبین:پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد

خوردبین:پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد

0 53

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس شرایط این تیم را برای دیدار برگشت مقابل الاهلی ایده آل توصیف کرد و سرخپوشان را مستحق حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا دانست.

محمود خوردبین پیش از تمرین عصر امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره پیروزی این تیم مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: بازیکنان ما بازی خیلی خوبی را انجام دادند که توانستیم در نیمه دوم کار را تمام کنیم و با یک روحیه بالا خودمان را آماده بازی با الاهلی کنیم.

وی درباره ثبت اسمش در کتاب گینس در دی ماه، گفت: خوشحالم از اینکه به عنوان یک پرسپولیسی نامم را در این کتاب می بینم. من هر چه دارم از پرسپولیس است. حدود ۵۰ سال است در خدمت باشگاه هستم. ۱۲ سال برای تیم بازی کردم اما به خاطر مشکلات فیزیکی که برایم پیش آمد نتوانستم بازی کردن را ادامه دهم و پس از آن هم سرپرست تیم بودم. به هر حال فهمیده ام کمک به این تیم یکی از بزرگترین عشق هایی است که در من نهفته و بابت این موضوع خوشحالم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار برگشت سرخپوشان مقابل الاهلی عربستان تصریح کرد: بازی خیلی سختی پیش رو داریم ولی فکر می کنم پتانسیل پرسپولیس در شرایط فعلی آنقدر زیاد است که بتوانیم به مرحله بعدی رقابت ها  راه یابیم و پس از آن به فینال برسیم که حقمان هم هست.

خوردبین خاطرنشان کرد: فکر می کنم برابر الاهلی با یک یا دو گل اختلاف پیروز میدان شویم و الاهلی را در ابوظبی شکست دهیم. بازی بزرگی است و ما هم خیلی خوب با شرایط ویژه این بازی آشنا هستیم.

مطالعه بیشتر :  «رونالدو» نفر اول اینستاگرام شد

خوردبین:پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد

بدون نظر

پاسخی بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.